Hotel Galicja Wellness&SPA

 

Generała Jarosława Dąbrowskiego 119

32-600 Oświęcim


Wiele wysiłku włożyliśmy w to, aby nasz hotel miał więcej z domowego klimatu niż typowej dla branży turystycznej szablonowości, prostoty i minimalizmu. Posiadamy 2 segmenty hotelowe, które dają komfort wyboru pokoju, który najbardziej Państwu odpowiada.


Komfortowe pokoje w dwóch segmentach hotelowych | Bezpłatne Wi-Fi i parking O hotelu

Dodatkowo proponujemy polską i włoską restaurację, Piwniczkę-Pub „U Szwejka”, 2 sale konferencyjne z profesjonalnym wyposażeniem, a także salę bankietową dla 100 osób oraz profesjonalnie przygotowane Garden Wellness & SPA.

Hotel znajduje się przy głównej ulicy miasta.

Dogodny dojazd z każdego kierunku), ok. 4 km od Muzeum KL Auschwitz - Birkenau. Pomimo tego, iż znajduje się w pobliżu centrum miasta, jest miejscem utrzymanym w wyjątkowym klimacie. Posiada ogródek letni na 110 miejsc siedzących oraz kominek plenerowy – zadaszoną altanę z 3 paleniskami dla 100 osób.


Tel.: (+48) 33/843 61 15

mail: Galicja@HotelGalicja.com.pl


 Monitorowany parking, a dla motocyklistów i rowerzystów kilka miejsc w garażu. Ponadto na życzenie Gości zapewniamy przechowywalnię bagażu, usługi prania i prasowania, room-service oraz transport z lotniska. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Wszystko po to, aby zapewnić profesjonalną i serdeczną opiekę oraz zapewnić przyjazną atmosferę w naszym obiekcie.

Hotel jest idealnym miejscem wypoczynku dla gości indywidualnych oraz całych rodzin. Jest to również wspaniałe miejsce na organizację firmowych imprez integracyjnych, spotkań towarzyskich i innych przyjęć okolicznościowych. Firmom i kontrahentom biznesowym oferujemy pełną organizację konferencji, szkoleń i bankietów.

Hotel Galicja Wellness & SPA|sprawdź nasze atuty

Dla Gości hotelowych zapewniamy bezpłatny parking i szybkie Wi-Fi.


 

Restauracje

Elementy, które definiują nasze restauracje to smak i jakość potraw. Odrestaurowane wnętrza poczty dyliżansowej z XIX wieku zapewniają niezwykłą atmosferę i doskonały klimat do spotkań towarzyskich, ale też biznesowych.


Polecamy Państwu dwie restauracje oraz stylowy pub. Restauracja "Stara Poczta" zachwyci Państwa tradycyjnymi daniami kuchni polskiej i galicyjskiej, stanowi także idealne miejsce na organizację eleganckich imprez okolicznościowych. Włoska "Trattoria Viva" zapewnia bogaty włoski smak i aromat, który stanowi często inspirację dla naszych klientów.


Piwniczka u Szwejka - nasz pub, znajdujący się w zabytkowej piwnicy Hotelu Galicja, jest idealną opcją na każdy wieczór - sportowa atmosfera, szeroki wybór alkoholi i specjalnie skomponowane czeskie menu Szwejka. Warto się wybrać!


Dopełnieniem oferty gastronomicznej jest wspaniała Sala Bankietowa - stworzona, by dać pełny komfort Gościom wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Zapraszamy na huczne wesela, urodziny, imieniny, jubileusze, rocznice.... długo by wymieniać...